preloading of loading
Ta strona internetowa stosuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. ZAMKNIJ

Kalosze są naprawdę przydatne!

2016-04-21 11:02:45, Wojciech Dąbrowski - Fotografia
Od dziecka uważałem, iż kalosze są zbędną, niewygodną i do niczego nie przydatną rzeczą. Czas zweryfikował jednak ten pogląd i ostatniej zimy zakupiłem gumowce, z których jak na razie jestem bardzo zadowolony! Fotografując na bagnach, o wschodzie słońca na łąkach lub innych podmokłych/wilgotnych terenach nieprzemakalne obuwie to podstawa komfortu. Wielokrotnie przerabiałem temat butów wodoodpornych, w których po 30 minutach chlupała woda. Człowiek nie stworzył jeszcze nieprzemakalnych butów turystycznych ponieważ jest to nie wykonalne (chyba ze będą gumowe). Wadą kaloszy jest definitywnie brak możliwości odprowadzenia wilgoci z wewnątrz buta oraz izolacja cieplna (jej nadmiar lub brak), dlatego zawsze trzeba odpowiednio dobrać ilość i rodzaj skarpet. Komfort na dłuższych wypadach również nie jest najwyższych lotów, można to nadrobić wstawiając dobre wkładki (np. z górskich butów).
Jeśli fotografujesz w mokrych warunkach, to jak najbardziej kalosze są rzeczą wartą uwagi.
kliknij, żeby wrócić do poprzedniej strony

Inne wpisy z działu 'Fotografia'

Subskrypcja

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych wpisach to pozostaw poniżej swój adres e-mail (procedura wymaga potwierdzenia adresu poprzez kliknięcie w link aktywujący w przesłanej wiadomości).

Kontakt

O mnie

Nie jestem profesjonalnym fotografem, lecz miłośnikiem fotografii. Wszystkie wpisy opieram na własnych doświadczeniach balansując pomiędzy technicznym bełkotem, a fotograficzną przygodą, starając się pokazać świat fotografii z innej strony :-)

Więcej ciekawostek i porównań na www.skanowaniebebnowe.pl.
Jeśli potrzebujesz się za mną skontaktować - napisz: wojtek@skanowaniebebnowe.pl.

Pozdrawiam serdecznie,
Wojciech Dąbrowski
Copyright Wszystkie informacje i zdjęcia są wyłączną własnością twórcy - Wojciecha Dąbrowskiego.
Zabrania się kopiowania i rozpowrzechniania tekstów, opisów, inforgafik oraz zdjęć.