preloading of loading
Ta strona internetowa stosuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. ZAMKNIJ

Jak robić lepsze zdjęcia - galerie mistrzów fotografii krajobrazu

2016-04-10 12:32:20, Wojciech Dąbrowski - Fotografia
Miliardy ludzi na całym świecie fotografuje, lecz tylko niewielu z nich tworzy arcydzieła. Dlaczego akurat oni? Jak tworzyć tak dobre zdjęcia? Każdy ma inne podejście do fotografii, szuka innych miejsc, okoliczności i kadrów.
Oglądanie zdjęć dobrych fotografów umożliwia nam spojrzenie na świat z innej perspektywy, poszerzenie horyzontów i fotograficzną ewolucję. Zdjęcia zdradzają nam również sposób działania danego artysty. Ważne jest medium, sposób jego obróbki, warunki podczas, których robione są zdjęcia jak i same miejsca oraz związane z nimi tematy prac.
Nie chodzi tutaj o szukanie identycznych kadrów i ich kopiowania, lecz o zrozumienie fotografii, zrozumienie dlaczego dana fotografia jest dobra. Często granica pomiędzy kiczem, a arcydziełem jest bardzo cienka.

Poniżej kilka galerii wartych zobaczenia:
kliknij, żeby wrócić do poprzedniej strony

Inne wpisy z działu 'Fotografia'

Subskrypcja

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych wpisach to pozostaw poniżej swój adres e-mail (procedura wymaga potwierdzenia adresu poprzez kliknięcie w link aktywujący w przesłanej wiadomości).

Kontakt

O mnie

Nie jestem profesjonalnym fotografem, lecz miłośnikiem fotografii. Wszystkie wpisy opieram na własnych doświadczeniach balansując pomiędzy technicznym bełkotem, a fotograficzną przygodą, starając się pokazać świat fotografii z innej strony :-)

Więcej ciekawostek i porównań na www.skanowaniebebnowe.pl.
Jeśli potrzebujesz się za mną skontaktować - napisz: wojtek@skanowaniebebnowe.pl.

Pozdrawiam serdecznie,
Wojciech Dąbrowski
Copyright Wszystkie informacje i zdjęcia są wyłączną własnością twórcy - Wojciecha Dąbrowskiego.
Zabrania się kopiowania i rozpowrzechniania tekstów, opisów, inforgafik oraz zdjęć.