preloading of loading
Ta strona internetowa stosuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. ZAMKNIJ

Co siedzi w plecaku podczas moich wypadów fotograficznych

2016-04-12 21:53:10, Wojciech Dąbrowski - Analogi
Po pierwsze - bez plecaka nigdy nie ruszam na wyjścia fotograficzne. Trzymam w nim potrzebne na daną wyprawę obiektywy, dodatkowe magazynki z różnymi filmami, zapasowe filmy jeśli jest taka potrzeba i aparat cyfrowy do zdjęć testowych. Cały ten zestaw waży do 10kg. Zawsze staram zabierać ze sobą jak najmniej sprzętu jak to tylko możliwe (im lżejszy plecak tym łatwiej jest się poruszać). Nigdy nie byłem zwolennikiem toreb fotograficznych z powodu braku swobody poruszania się. Plecak oferuje równomierne rozłożenie ciężaru, a dzięki dobremu pasowi biodrowemu nie męczy pleców. Prócz funkcji oczywistej plecaka - transport sprzętu - pełni on często funkcję obciążnika statywu (wieszany za pomocą karabinka pod kolumną główną statywu).
Przy mniejszej ilości sprzętu zastanowiłbym się nad samym pasem biodrowym z możliwością mocowania pokrowców na obiektywy i filtry.
Plecak jako obciążenie statywu
Plecak jako obciążenie statywu
Plecak pełen foto grzechotek
Plecak pełen foto grzechotek
kliknij, żeby wrócić do poprzedniej strony

Inne wpisy z działu 'Analogi'

Subskrypcja

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych wpisach to pozostaw poniżej swój adres e-mail (procedura wymaga potwierdzenia adresu poprzez kliknięcie w link aktywujący w przesłanej wiadomości).

Kontakt

O mnie

Nie jestem profesjonalnym fotografem, lecz miłośnikiem fotografii. Wszystkie wpisy opieram na własnych doświadczeniach balansując pomiędzy technicznym bełkotem, a fotograficzną przygodą, starając się pokazać świat fotografii z innej strony :-)

Więcej ciekawostek i porównań na www.skanowaniebebnowe.pl.
Jeśli potrzebujesz się za mną skontaktować - napisz: wojtek@skanowaniebebnowe.pl.

Pozdrawiam serdecznie,
Wojciech Dąbrowski
Copyright Wszystkie informacje i zdjęcia są wyłączną własnością twórcy - Wojciecha Dąbrowskiego.
Zabrania się kopiowania i rozpowrzechniania tekstów, opisów, inforgafik oraz zdjęć.